Wybrany wątek opinii
a może lepiej zrobić nową do Dabrowy?
Do moderacji
Odpowiedz
17
7
@modi - Jakąkolwiek, przecież do Dąbrowy bardzo potrzebna jest jakakolwiek komunikacja pieszo-rowerowa.
Do moderacji
Odpowiedz
15
3