Wybrany wątek opinii
te ścieżki to jakaś mania naprawcie chodniki ulice a nie wyrzucacie kasę na ścieżki które praktycznie używane są tylko latem jest wiele pilniejszych spraw niż ściezki
Do moderacji
Odpowiedz
49
88
Dobrze.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Właśnie, bo jak źle, to lepiej zostawić śródmieścia i te rejony południowe z których wyprowadzają się
elblążanie na tam gdzie lepsze widoki bez jakichś słupów, ,zachwycająca perspektywa blasku zalewu z gwiaździstym niebem, słonecznych plaż morskich i unowocześnionej architektury
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
A żeś teraz doje... bał, jak kula w płot.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1