Wybrany wątek opinii
Nawrocki traktuje budżet państwa czyli nasze pieniadze jak własny portfel. Wydaje na lewo i prawo. Miliony wydane na gry, milion dwieście tysiecy MIESIECZNIE płacił (z naszych) za wynajecie nie potrzebnych powierzchni biurowych. Apartamenty na Starówce w GD to pikuś. NIGDY TAKIEGO PREZYDENTA, nie wspomnę już o środowisku w którym się obraca.
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
A wiesz za ile Traskowski wynajmował apartamenty w Warszawie zielonym. PrWo jest jedno dla wszystkich
Do moderacji
Odpowiedz
2
3