Wybrany wątek opinii
Oczywiście że tylko Mentzen, ja będę tam jutro tak samo jak byłam w maju ubiegłego roku.
Do moderacji
Odpowiedz
12
16
@KarolinaTZ - I co tam Karolińciu będziesz robiła?
Do moderacji
Odpowiedz
4
5