Wybrany wątek opinii
Dwóch najbardziej najlepszych kandydatów na ten urząd. Głosujmy na nich bo trzeba ratować Polskę z lewackich i komunistycznych macek tak Popularnych w Elblągu.
Do moderacji
Odpowiedz
31
34
@Realista82 - Masz rację. Głosujemy na tych dwóch kandydatów... jednocześnie.
Do moderacji
Odpowiedz
9
4
@Realista82 - Defekował i odory puszczał a otworu między pośladkowego nie czuł.
Do moderacji
Odpowiedz
3
8
@Kosmita - I znowu dzisiaj odleciał.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
@Realista82 - Najbardziej najlepszy wyborco jak pięknie piszesz po polsku? czy aby na pewno?
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
@Irek Szaf - Wybacz, że Ciebie nie zauważyłem. Czy Ty też doznałeś jajcarskiego objawienia i uznałeś, że masz ważną misję do spełnienia? Jeśli tak to witaj w mojej kompani.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
@Kosmita - widać koleś że definitywnie masz problem emocjonalny z sobą.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0