Wybrany wątek opinii
Do moderacji
Odpowiedz
20
20
A gdyby rządziła platforma było by lepiej już raz przeżyłem Tuska i to mi wystarczy za granicą się wstydzę że on wrócił do władzy
Do moderacji
Odpowiedz
1
5
@Evus - Gdzie tu za granicę jeździsz, chyba, że do Rosji. Tam pisss kochają
.
Do moderacji
Odpowiedz
1
3