Wybrany wątek opinii

Jak myślicie w którym rzędzie jest wasz kandydat ?
(2025.02.07)
A gdyby rządziła platforma było by lepiej już raz przeżyłem Tuska i to mi wystarczy za granicą się wstydzę że on wrócił do władzy
Evus (2025.02.07)
@Evus - Gdzie tu za granicę jeździsz, chyba, że do Rosji. Tam pisss kochają .
zając (2025.02.08)
Powrót do komentarzy