Wybrany wątek opinii
Ludzie szukają alternatywy między PO a Pis, a konfa na tym zyskuje! Bo fakt można już mieć dość tych 2 formacji bez pomyslu na kraj oprócz rozliczeń przykrywających wszystkie ważne problemy i stan Polski
Do moderacji
Odpowiedz
56
36
Konfa, przyjacielu, żadną alternatywą nie jest - jest tylko porażką
Do moderacji
Odpowiedz
13
7