Wybrany wątek opinii

A dlaczego w bibliotece?
Pytam (2025.02.07)
@Pytam - bo sie boi otwartych pytań ustawki jak zawsze
(2025.02.07)
@Pytam - Dlatego w bibliotece, że dyrektor Nowiński i Nawrocki to kumple. Kiedyś dyrektor deklarował, że biblioteka jest apolityczna ale kumpla wspiera. Swoją drogą obaj panowie mają takie kontakty ze aż wstyd
Wiera (2025.02.07)
@Wiera - Bibloteka- jako {Warownia } - i tak to widzimy !!!!!, Bilety wstępu end pseudo zaproszenia !!!. Kandydat obywatelski ? Chyba - kandydat : MILICJI OBYWATELSKIEJ PiSu- Styropianowe mózgi dziadkow zapraszamy hihihihi, Coś jeszcze namieszamy !!!!
ttt (2025.02.07)
@Pytam - bo mądrzy ludzie spotykają się w bibliotece
transeurocom (2025.02.09)
Powrót do komentarzy