Wybrany wątek opinii
A dlaczego w bibliotece?
Do moderacji
Odpowiedz
35
8
@Pytam - bo sie boi otwartych pytań ustawki jak zawsze
Do moderacji
Odpowiedz
8
2
@Pytam - Dlatego w bibliotece, że dyrektor Nowiński i Nawrocki to kumple. Kiedyś dyrektor deklarował, że biblioteka jest apolityczna ale kumpla wspiera. Swoją drogą obaj panowie mają takie kontakty ze aż wstyd
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
@Wiera - Bibloteka- jako {Warownia } - i tak to widzimy !!!!!, Bilety wstępu end pseudo zaproszenia !!!. Kandydat obywatelski ? Chyba - kandydat : MILICJI OBYWATELSKIEJ PiSu- Styropianowe mózgi dziadkow zapraszamy hihihihi, Coś jeszcze namieszamy !!!!
Do moderacji
Odpowiedz
6
3
@Pytam - bo mądrzy ludzie spotykają się w bibliotece
Do moderacji
Odpowiedz
2
2