Wybrany wątek opinii

No przecież PIS znowu ogranicza dostęp do tego boksera. Wejściówki podobno obowiązują...
(2025.02.07)
Przecież on nie ma nic do powiedzenia.
(2025.02.07)
Podobno to minąłeś się z rozumem dla tego jesteś tak ograniczony.
jezon (2025.02.07)
Kogo on interesuje
(2025.02.07)
„Ten bokser” prawdopodobnie wygra te wybory. Tak lekcewazaco nie nazywalbym Pana Nawrockiego K. Znowu Polacy wybiorą mniejsze zło, bo największym złem jest wysoki teczowo-liberalny Rafau Czaskowski z warszafki.
Spostrzegawczy (2025.02.08)
Powrót do komentarzy