Wybrany wątek opinii
No przecież PIS znowu ogranicza dostęp do tego boksera. Wejściówki podobno obowiązują...
Do moderacji
Odpowiedz
69
61
Przecież on nie ma nic do powiedzenia.
Do moderacji
Odpowiedz
27
16
Podobno to minąłeś się z rozumem dla tego jesteś tak ograniczony.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
Kogo on interesuje
Do moderacji
Odpowiedz
8
4
„Ten bokser” prawdopodobnie wygra te wybory. Tak lekcewazaco nie nazywalbym Pana Nawrockiego K.
Znowu Polacy wybiorą mniejsze zło, bo największym złem jest wysoki teczowo-liberalny Rafau Czaskowski z warszafki.
Do moderacji
Odpowiedz
4
7