Wybrany wątek opinii

Przykładem „wzorcowym” jest ul. Słoneczna i SP 23,wyjazd rano mieszkańców do pracy to PORAŻKA, a wystarczy przez kilka dni patrol Policji lub Straży Miejskiej (budżet będzie zasilony) oraz odpowiednie znaki drogowe. Problem jednak w tym, że myślenie i efektywne działanie to „BÓL Fizyczny” dla Władz Miasta i Radnych. Dodatkową „atrakcją” w okolicy jest „Świątynia - źródła życia”, czyli ekskluzywny sklep alkoholowy „B…S. ”, codziennie „koczują” menele. Sklep alkoholowy w linii prostej jest poniżej 100 metrów od Szkoły i Przedszkola, a dzieci idące tam (wąski chodnik) muszą omijać żłopiących meneli, pozostawione puszki i potłuczone butelki. Patroli Policji lub Straży Miejskiej - BRAK.
(2025.02.06)
A wogóle jest w Elblągu Straż Miejska ? Nie widać ich ma mieście od lat, ani żadnych statystyk działań z ich pracy nie ma.
Stańczyk Elbląski (2025.02.07)
@Stańczyk Elbląski - Zadzwoń do straży. Tradycyjna odpowiedź, że przyjadą chętnie, ale za 3 lub 4 godziny.
bra (2025.02.07)
Powrót do komentarzy