Wybrany wątek opinii
I znowu w szczycie sezonu !!! Gratulacje !
Do moderacji
Odpowiedz
71
9
"I znowu w szczycie sezonu !!! Gratulacje !" - nie niech poczekają na ulewy i mróz. Tam ludzie pracują... wiesz, czy nie?
Do moderacji
Odpowiedz
34
8
Sam pracój zimą cymbale.
Do moderacji
Odpowiedz
2
10
Do tłuka wskazane pisać z błędami i tak nie zaskoczy :-)
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Trzeba było się uczyć nieuku
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Szczerze? Jeszcze nie pracują!
Do moderacji
Odpowiedz
2
1