Wybrany wątek opinii

Pytanie czemu developerzy w nowych bloakch nie mntują w ogóle instalacji gazowej tylko rzucają nas na drogi prąd. Powinniśmy się domagać.
Kucharczyk (2025.02.03)
@Kucharczyk - Domagać się, kolejny któremu się należy... buhaaa, Wielmożny Pan ma jeszcze jakies wymagania, może "dobra kawa, ale za mocna"
Łomatko (2025.02.04)
@Łomatko - Patrzcie Go jaki zaśmiechany. Jak Wielmożny Pan ma wymagania to niech ma. Od tego jest ci On Wielmożny Pan, żeby Mu się należało. Tak samo jak Ty masz prawo do „buhaaa”.
Kosmita (2025.02.04)
Powrót do komentarzy