Wybrany wątek opinii

Jestem z Nad Jaru i też uważam że skróciło by mi dojazd do cmentarza gdzie pracuje jako grabarz. Nigdy bym się nie podpisał na tej liście bo to brak rozwoju miasta i odciążenia ulicy Bema. Na Jak są tacy mądrzy Ci Eko-terroryści to proszę bardzo niech Miasto zrobi konsultacje ON line na swoje stronie dla osób zamieszkałych w Elblągu, jak przy budżenie obywatelskim. Wtedy dopiero będzie to jakiś obraz MIESZKAŃCÓW Elbląga co do tej inwestycji, a nie zbieranie wymuszonych podpisów gdzie się da.
Real (2025.01.15)
@Real - Właśnie będzie podsumowanie konsultacji....
MariuszLewandowski-Fc (2025.01.15)
@Real - Zacznij jeździć busem, gdyby wszyscy tak zrobili nie byłoby korków.
Art:) (2025.01.15)
@Art:) - Jasne chciałbyś żeby było tak jak na Morskim Okiem, wjeżdżasz konno lub idziesz z buta od Łęczyckiej przez całą Bema.
Real (2025.01.16)
Powrót do komentarzy