Wybrany wątek opinii
JUŻ po roku przetarg na dokumentację wykonania pogłębienia toru. Gadanie, obietnce, a wszystko BĘDZIE. Kiedy dokładnie ? Jak wszystko pójdzie zgodnie z planem. Reklama dżwignią handu, tak to leciało ?
Do moderacji
Odpowiedz
45
9
Do moderacji
Odpowiedz
17
12
@Monika Olejnik - Włącz myślenie obłudo PiS
Do moderacji
Odpowiedz
2
6