Wybrany wątek opinii

Posty pisane bez polskich znaków diakrytycznych z pogardą dla języka polskiego, czyżby były pisane u braci Rosjan i Białorusinów ? Niemożliwe, przecież są takie patriotyczne ! Wyrażają miłość do ojczyzny swoją pogardą dla języka polskiego ? ! Warto się zastanowić...
GłębokaMyśl (2024.12.13)
@GłębokaMyśl - Twoje posty są pisane w jakimś dziwnym slangu\narzeczu, więc naprawdę jesteś ostatni, który może kogokolwiek pouczać w kwestii poprawności wypowiadania się w języku polskim.
(2024.12.13)
Powrót do komentarzy