Wybrany wątek opinii

Sztuka bywa piękna, ale ta nieszczególnie.
Słodkii (2024.11.13)
@Słodkii - Sztuka nie musi byc piekna. Powinna poruszyc, zastanowic, wymusic myslenie inne, niz to codzienne
Cep (2024.11.14)
Powrót do komentarzy