Wybrany wątek opinii
Sztuka bywa piękna, ale ta nieszczególnie.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
@Słodkii - Sztuka nie musi byc piekna. Powinna poruszyc, zastanowic, wymusic myslenie inne, niz to codzienne
Do moderacji
Odpowiedz
2
1