Wybrany wątek opinii

Przychodzi facet do przychodni. Stanął w kolejce do rejestracji. Po kilku godzinach kiedy przyszła jego kolej recepcjonistka się pyta do jakiego lekarza chciałby być skierowany. - Ja poproszę do kogoś od uszu i od oczu. - Proszę Pana nie ma lekarzy takiej profesji. Do kogo mam Pana skierować? - Ale ja proszę do takiego od oczu i od uszu! - Proszę Pana jest albo od oczu okulista albo od uszu laryngolog. Więc do kogo? - Ale on musi być od oczu i uszu jednocześnie! - No dobrze, a jakbym takiego znalazła to co by mu Pan powiedział? W czym można Panu pomóc? - Mam ostatnio taki problem... Co innego słyszę, a co innego widzę... odkądTfusk ponownie uWadzy
donChichot (2024.10.18)
@donChichot - Nie wyszła ci ta przeróbka. W oryginale było o pisowcach
(2024.10.19)
Aż strach zobaczyć tę samą przeróbkę o Tusku za dwa lata... O masakra!!! Juz po roku wystarczy przekazać dane o biedocie polskiej.
(2024.10.19)
Wystarczy poczytać takie wpisy jak ten, bieda była, jest i będzie intelektualna.
(2024.10.19)
Powrót do komentarzy