Wybrany wątek opinii
Przychodzi facet do przychodni. Stanął w kolejce do rejestracji. Po kilku godzinach kiedy przyszła jego kolej recepcjonistka się pyta do jakiego lekarza chciałby być skierowany.
- Ja poproszę do kogoś od uszu i od oczu.
- Proszę Pana nie ma lekarzy takiej profesji. Do kogo mam Pana skierować?
- Ale ja proszę do takiego od oczu i od uszu!
- Proszę Pana jest albo od oczu okulista albo od uszu laryngolog. Więc do kogo?
- Ale on musi być od oczu i uszu jednocześnie!
- No dobrze, a jakbym takiego znalazła to co by mu Pan powiedział? W czym można Panu pomóc?
- Mam ostatnio taki problem... Co innego słyszę, a co innego widzę... odkądTfusk ponownie uWadzy
Do moderacji
Odpowiedz
2
8
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
Aż strach zobaczyć tę samą przeróbkę o Tusku za dwa lata... O masakra!!! Juz po roku wystarczy przekazać dane o biedocie polskiej.
Do moderacji
Odpowiedz
2
6
Wystarczy poczytać takie wpisy jak ten, bieda była, jest i będzie intelektualna.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1