Wybrany wątek opinii

CIEKAWE ile mieszkańcy będą korzystali z tego statku. Pól sezonu był podstawiony statek w Elblągu ani razu nie widziałem aby nim pływali turyści czy mieszkańcy w kierunek Zalewu. Branie mają tylko statki w kierunek pochylni. Jak będzie tylko stał to po 2 sezonach potrzebny będzie potrzebny kolejny kapitalny remont. Ciekawe kto będzie finansował zabawkę panów co byli w Bydgoszczy. Kto ma w tym interes.
Pol9559 (2024.10.18)
@Pol9559 - To będzie statek muzeum, będzie cumował tylko i wyłącznie, z którego korzyści będzie czerpała tylko organizacja pozarządowa, która i tak ciągnie miliony z unii. Przeczytaj sobie skany złożonych dokumentów.
Xiidis (2024.10.19)
@Pol9559 - Ludzie, zacznijcie myśleć! Głosujcie tylko i wyłącznie na naprawę dróg czy chodników i alejek w parkach! Coś co nam mieszkańcom będzie w życiu przydatne, nie dla kogoś kto widzi tylko i wyłącznie swój w tym interes! Nowa nawierzchnia od górnośląskiej do kwiatowej w parku Traugutta, to jest cel! Przejdźcie się tamtędy, zobaczcie co tam się dzieje, aż do Kwiatowej, dziura na dziurze, powódź podczas deszczu, wstyd
Onamyśli (2024.10.19)
@Onamyśli - Głosowałem na ten projekt i bardzo bym chciał żeby wygrał, bo rzeczywiście alejki w Parku Traugutta wzdłuż Kumieli wołają o pomstę do nieba. To ważniejsze jest zadanie niż inne pomysły, serio!
Jasiu (2024.10.21)
@Jasiu - Bardzo dziękuję za głosowanie na ten projekt. Jest to jedno z ważniejszych zadań inwestycyjnych. Bardzo proszę o głosy, okręg 3,zadanie: nowa nawierzchnia drogi od ul. Górnośląskiej do ul. Kwiatowej
Majowa (2024.10.23)
Powrót do komentarzy