Wybrany wątek opinii

Wiem. Pamiętam jak kiedyś tą szedłem na Pielgrzymkę do Świętego Gaju. No i też nieprzyjemnie się jechało samochodem tą drogą
(2024.10.11)
Czekaj kuźwa bo nie rozumiem. Szedłeś na pielgrzymkę, a nieprzyjemnie się jechało??? To co na rolkach zauwałeś idąc?
(2024.10.11)
Jak dobrze pamiętam to pielgrzymka chyba nigdy nie szła tą drogą. Chyba że sam sobie urządziłes taka pielgrzymkę własnym szlakiem
(2024.10.12)
Pielgrzymko do Św. Gaju tą drogą nie idzie.
rad740 (2024.10.14)
Powrót do komentarzy