Wybrany wątek opinii
Wiem. Pamiętam jak kiedyś tą szedłem na Pielgrzymkę do Świętego Gaju. No i też nieprzyjemnie się jechało samochodem tą drogą
Do moderacji
Odpowiedz
10
8
Czekaj kuźwa bo nie rozumiem. Szedłeś na pielgrzymkę, a nieprzyjemnie się jechało??? To co na rolkach zauwałeś idąc?
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Jak dobrze pamiętam to pielgrzymka chyba nigdy nie szła tą drogą. Chyba że sam sobie urządziłes taka pielgrzymkę własnym szlakiem
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Pielgrzymko do Św. Gaju tą drogą nie idzie.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0