Wybrany wątek opinii

POdobno teraz za napisanie komentarza na mediach społecznościowych krytykujących donka za nieróbstwo i opieszałość w sprawie informowania o nadchodzącej powodzi uśmiechnięci wpadają z rana z antyterrorystami. Takiego kneblowania ust nie było nawet za władzy ludowej. Ale mieliśmy już tego przedsmak w Elblągu kiedy ćwierk i nakrętka ścigali tu tych którzy ośmielili się krytykować. Przypomina to cenzurę rodem z Rosji czy Białorusi. Ciekawe że wolne media siedzą cicho.
Polexit (2024.09.26)
@Polexit - A nie POLIDIOT ? !
GłębokaMyśl (2024.09.26)
@Polexit - a do ciebie nie wpadli z medykiem?a powinni!!!!!
wujek karoliny (2024.09.26)
@GłębokaMyśl - i tu się z kolegą zgadzam
(2024.09.26)
@Polexit - Wiesz co łączy Rosję Białoruś i pisowską Polskę ? Tylko te 3 kraje w Europie nie mają dostępu do europejskiego systemu Copernicus
Pis=Rosja=Białoruś (2024.09.27)
Powrót do komentarzy