Wybrany wątek opinii

A moim zdaniem ktoś brał pieniądze przeznaczone na meliorację prosto do swojej kieszeni, bo za czasów komuny wszystko było wykonywane planowo.
Janusz, Grażynka i Maciek (2024.09.26)
@Janusz, Grażynka i Maciek - Za komuny, to planowo wykonali tylko inwazję na Czechosłowację i wprowadzenie Stanu Wojennego :D
Elbląski książę (2024.09.26)
@Janusz, Grażynka i Maciek - a waszym zdaniem może tak zgłosić swoje podejrzenia a nie siac bezpodstawny ferment/jedna baba drugiej babie..... /
jawamwojtaniewybieralem (2024.09.26)
Powrót do komentarzy