Wybrany wątek opinii
Informujemy, że nie ma już wejściówek na spektakl. Miejsca wyczerpały się. /Biblioteka Elbląska
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Wejściówki się wyczerpały a miejsca czekały puste
Do moderacji
Odpowiedz
0
0