Wybrany wątek opinii

Informujemy, że nie ma już wejściówek na spektakl. Miejsca wyczerpały się. /Biblioteka Elbląska
(2024.09.17)
Wejściówki się wyczerpały a miejsca czekały puste
(2024.09.19)
Powrót do komentarzy