Wybrany wątek opinii

Nie pojmuję, jak tabliczka "przejście dwuetapowe" ma się do chociażby europejskich standardów sygnalizacji ruchu. To może programowa pułapka na obcokrajowców, starców i dzieci, zwłaszcza kiedy wysepki są na torach tramwajowych lub węższe niż matka plus wózek z dzieckiem lub rower.
Antonis (2024.09.16)
@Antonis - Maciaros! To ty?!
Rychos Czarneckos (2024.09.17)
Powrót do komentarzy