Wybrany wątek opinii
Nie pojmuję, jak tabliczka "przejście dwuetapowe" ma się do chociażby europejskich standardów sygnalizacji ruchu.
To może programowa pułapka na obcokrajowców, starców i dzieci, zwłaszcza kiedy wysepki są na torach tramwajowych lub węższe niż matka plus wózek z dzieckiem lub rower.
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
@Antonis - Maciaros! To ty?!
Do moderacji
Odpowiedz
0
0