Wybrany wątek opinii
W czasie roku szkolnego deptak wzdłuż ul. Wspólnej zamienia się w bardzo ruchliwą ulicę. Zablokowane wjazdy na posesję, nie można bezpiecznie przejść trzeba uciekać na pobocza przed jadącym samochodem. Bo przecież auto ma pierwszeństwo, troskliwy rodzic jedzie po swojego SPORTOWCA. Są tak zmęczeni sportem że do parkingu nie dojdą. Nawet dla wspólnego relaxu.
Do moderacji
Odpowiedz
18
2
Zawalcz o chodnik tam a nie będziesz uciekać z uliczki przed jadącym prawidłowo samochodem
Do moderacji
Odpowiedz
2
4