Wybrany wątek opinii

To co się dzieje na trawniku ul. Mazurska przy budynku ZUS nikomu nie przeszkadza. Z suszarka stać to potrafią, ale mandatu za parkowanie na trawniku nie potrafią wystawić. Kpina i wstyd Policjanci za dychę.
Łomatko (2024.09.09)
@Łomatko - Gdzie mają parkować? Gdyby były parkingi, nie byłoby problemu parkowania.
B (2024.09.09)
@B - Parkingi są. Ale ciężko przejść kilka metrów nawet dla lepszej kondycji. Najlepiej to podjechać pod same drzwi klasy.
(2024.09.09)
@B - Są parkingi. Problem przejść 400m z Agrykola? To był dzień Rady Pedagogicznej nie może być mowy o żadnych rodzicach. Niech patrzą po sobie ludzie, którzy nasze dzieci uczą.
(2024.09.09)
Powrót do komentarzy