Wybrany wątek opinii

"Sieć ma mieć moc 400 kV... " - a kto moc podaje w kilovoltach?
(2024.09.05)
A ty jesteś przystojny i pogodnie nastawiony do życia. Powodzenia.
(2024.09.05)
Powrót do komentarzy