Wybrany wątek opinii
To ja w ramach tzw. KULTURALNEJ dyskusji. Drogi Panie Redaktorze SM - trawka w tym miejscu to raczej nieporozumienie! Te betonowe kwietniki - czemu nie. Ale od wiosny, a nie na przełomie lata i jesieni. No chyba, że ktoś wymyśli obrzydliwą tzw. "sztuczną roślinność" (oby nie) lub równie obrzydliwą, całoroczną kolorową "kapustę", co już w Elblągu było praktykowane!!!
Do moderacji
Odpowiedz
15
10
@Stefan Patera - Kapusta jest spoko.
Do moderacji
Odpowiedz
6
0