Wybrany wątek opinii

następne obozowisko domków -z tamtąd nawet z lornetka elbląga nie widać-nie mówiąc już o prywatności
(2024.08.24)
Zgadzam się, prywatności na takich osiedlach nie ma - powinny być większe ogrody. Polacy nie dorośli mentalnie do mieszkania w takich domach.3 metry do sąsiada a im sie wydaje że mają własny dooooom..... i wolność Tomku w swoim domku
(2024.08.28)
Powrót do komentarzy