Wybrany wątek opinii
następne obozowisko domków -z tamtąd nawet z lornetka elbląga nie widać-nie mówiąc już o prywatności
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
Zgadzam się, prywatności na takich osiedlach nie ma - powinny być większe ogrody. Polacy nie dorośli mentalnie do mieszkania w takich domach.3 metry do sąsiada a im sie wydaje że mają własny dooooom..... i wolność Tomku w swoim domku
Do moderacji
Odpowiedz
0
0