Wybrany wątek opinii
To świetna lokalizacja wśród zieleni i z dala od tzw. Centrum / którego do tej pory Elbląg nie ma / tylko czekamy na sklep spożywczy na Bielanach. Po za tym mam nadzieję, że nowy prezydent Elbląga nie dopusci do likwidacji trzech dotychczasowych siedzib Policji w zamian budując jedną na Lotnisku jak chce Olsztyn.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
Po co czekać, otwórz sam sklep spożywczy i go prowadź.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1