Wybrany wątek opinii
Tylko dlaczego komunikacja tramwajowa nie jest tam budowana. To jest pytanie nieudacznicy.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
Jakoś nikt nie pomyśli, że w Elblągu można uruchomić linie trolejbusowe.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0