Wybrany wątek opinii

Tylko dlaczego komunikacja tramwajowa nie jest tam budowana. To jest pytanie nieudacznicy.
(2024.08.23)
Jakoś nikt nie pomyśli, że w Elblągu można uruchomić linie trolejbusowe.
(2024.08.28)
Powrót do komentarzy