Wybrany wątek opinii
A kiedy poburzycie albo wyremontujecie te stare budy w centrum miasta powiem tylko że w niektórych budynkach ludzie muszą wychodzić do toalety do piwnicy ul. Odzieżowa i te baraki za Carrefourem no i Polna katastrofa albo zburzyć albo remontować, taka to wizytówka miasta to temat dla betonowego i nietykalnego zarządu ZBK!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
6
4
@bolt - A dlaczego jedni ludzie maja robic remont innym. Niech sobie sami wyremontuja.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
@bolt - Jak ci się nie podoba, to zamieszkają w Las Vegas i nie krytykuje butzu jeden.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0