Wybrany wątek opinii

A kiedy poburzycie albo wyremontujecie te stare budy w centrum miasta powiem tylko że w niektórych budynkach ludzie muszą wychodzić do toalety do piwnicy ul. Odzieżowa i te baraki za Carrefourem no i Polna katastrofa albo zburzyć albo remontować, taka to wizytówka miasta to temat dla betonowego i nietykalnego zarządu ZBK!!!!!
bolt (2024.08.23)
@bolt - A dlaczego jedni ludzie maja robic remont innym. Niech sobie sami wyremontuja.
Jerzy Lebioda (2024.08.23)
@bolt - Jak ci się nie podoba, to zamieszkają w Las Vegas i nie krytykuje butzu jeden.
(2024.08.26)
Powrót do komentarzy