Wybrany wątek opinii
Z artykułu nie wynika, czy mają to być domy wolnostojące, bliżniaki, czy szeregowe. nie wiadomo też nic o pow. domu i działki. ale tak jak zwykle cieszę się z każdej inwestycji budowlanej w Elblągu. Tylko zastanawiam się dlaczego władze Miasta uporczywie nie pozwalaja na zabudowę Śródmieścia i Osieku, gdzie tyle wolnych placów, a przelotowa Tysiąclecia i Grunwaldzka własciwie nie zmieniły się od kilkudziesięciu lat.
Do moderacji
Odpowiedz
9
3
Zabetonować miasto w każdym calu, nie zostawić skrawka zieleni, a potem barany beczą gdy opady nie mają gdzie się podziać, bo niby studzienki niedrożne. Budować, ale na obrzeżach i poza miastem.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2