Wybrany wątek opinii

Kononowicz jak Morawiecki doradca Tuska, ,mamy zaiwaniać za miskę ryżu"... Powoli tak właśnie będzie. W naszym mieście upadajuż niemal wszystko. Upadek GE to klamka i gwóźdź do bezrobocia masy ludzi.
(2024.08.19)
O ile się orientuję, dotyczy to nie tylko Elbląga czy Polski, ale całej Europy.
Medium (2024.08.19)
To niech się załoga GE uwłaszczy na tym zakładzie. Sprawdzi tylko ile to kosztuje? Wtedy się zakład rozwinie na cały świat. Nic poza GE w tym smutnym mieście nie masz do obgadywania.
(2024.08.20)
Uwłaszczyć to się mogli, ale w 1990 roku.
(2024.08.20)
Powrót do komentarzy