Wybrany wątek opinii
Kononowicz jak Morawiecki doradca Tuska, ,mamy zaiwaniać za miskę ryżu"... Powoli tak właśnie będzie. W naszym mieście upadajuż niemal wszystko. Upadek GE to klamka i gwóźdź do bezrobocia masy ludzi.
Do moderacji
Odpowiedz
18
7
O ile się orientuję, dotyczy to nie tylko Elbląga czy Polski, ale całej Europy.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
To niech się załoga GE uwłaszczy na tym zakładzie. Sprawdzi tylko ile to kosztuje? Wtedy się zakład rozwinie na cały świat. Nic poza GE w tym smutnym mieście nie masz do obgadywania.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Uwłaszczyć to się mogli, ale w 1990 roku.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0