Wybrany wątek opinii
zaraz mamusie będą płakać, że nie mogą wjechać autem żeby podjechać a im się biedne dzieciaczki zmęczą i zapocą!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
29
6
Raczej nie mamusie tylko smutne elbląskie kwękały. Dojazd do domu mi blokują. Jak nie biegi to triathlon jak nie triathlon to święto chleba
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
to się wyprowadź z starego miasta!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
4
4
A niby dlaczego ktoś się ma wyprowadzać? Niech ratusz organizuje kilkudniowe blokady ulic pod ratuszem ciekawe czy mieszkańcy chcący coś załatwić nie będą "kwękać"?
Do moderacji
Odpowiedz
5
6
Tylko co niektórzy mają pod domem miejsce parkingowe za które płacą. Więc sory Winetho. A dodatkowo parking przy muzeum też będzie zamknięty 🤦♀️
Do moderacji
Odpowiedz
2
1