Wybrany wątek opinii

zaraz mamusie będą płakać, że nie mogą wjechać autem żeby podjechać a im się biedne dzieciaczki zmęczą i zapocą!!!!!
(2024.08.19)
Raczej nie mamusie tylko smutne elbląskie kwękały. Dojazd do domu mi blokują. Jak nie biegi to triathlon jak nie triathlon to święto chleba
(2024.08.20)
to się wyprowadź z starego miasta!!!!!
(2024.08.20)
A niby dlaczego ktoś się ma wyprowadzać? Niech ratusz organizuje kilkudniowe blokady ulic pod ratuszem ciekawe czy mieszkańcy chcący coś załatwić nie będą "kwękać"?
??? (2024.08.20)
Tylko co niektórzy mają pod domem miejsce parkingowe za które płacą. Więc sory Winetho. A dodatkowo parking przy muzeum też będzie zamknięty 🤦‍♀️
Lol2 (2024.08.21)
Powrót do komentarzy