Wybrany wątek opinii

Dziwnie czysto tam jest.
góralniskopienny (2024.08.16)
@góralniskopienny - Bo tak tam jest, to nowoczesny zakład. Czasy jak tam był syf i centymetr brudu dawno odeszły w zapomnienie.
(2024.08.16)
Powrót do komentarzy