Wybrany wątek opinii
Żeby te 35h pracowali
Do moderacji
Odpowiedz
52
18
Czym więcej zarabiają to mniej pracują a zwykły człowiek czym więcej pracuje to mniej zarabia taka polityka🙈
Do moderacji
Odpowiedz
65
17
@Zycie - Oj nie chciałbyś dostawać 3,4 netto. Jak chcesz to praca u UM czeka.
Do moderacji
Odpowiedz
4
3
@Zycie - Imoże jeden dzeń w tygodni żeby się nie przepracowali
Kb
Do moderacji
Odpowiedz
1
0