Wybrany wątek opinii

Żeby te 35h pracowali
(2024.08.09)
Czym więcej zarabiają to mniej pracują a zwykły człowiek czym więcej pracuje to mniej zarabia taka polityka🙈
Zycie (2024.08.09)
@Zycie - Oj nie chciałbyś dostawać 3,4 netto. Jak chcesz to praca u UM czeka.
(2024.08.10)
@Zycie - Imoże jeden dzeń w tygodni żeby się nie przepracowali Kb
Kb (2024.08.12)
Powrót do komentarzy