Wybrany wątek opinii
Zapewne Jarek uczęszczał na kurs nauki jazdy w Elblągu i utopił auto albo auto popełniło sepuku że wstydu prawda nokaut/polexit/wet idt
Do moderacji
Odpowiedz
6
9
@Mama Karoliny - Ze wstydu bo rudego wiozło.
Do moderacji
Odpowiedz
1
4