Wybrany wątek opinii

Zapewne Jarek uczęszczał na kurs nauki jazdy w Elblągu i utopił auto albo auto popełniło sepuku że wstydu prawda nokaut/polexit/wet idt
Mama Karoliny (2024.08.07)
@Mama Karoliny - Ze wstydu bo rudego wiozło.
(2024.08.07)
Powrót do komentarzy