Wybrany wątek opinii
wyprowadzka ze starego było moją najlepszą decyzją
Do moderacji
Odpowiedz
29
6
@Jacyna - Masz rację. Starówka to ciekawe miejsce natomiast do stałego zamieszkania to się kompletnie nie nadaje. Jak całe centrum. Ani ogródka, hałas, popelina.
Do moderacji
Odpowiedz
11
3