Wybrany wątek opinii

wyprowadzka ze starego było moją najlepszą decyzją
Jacyna (2024.07.26)
@Jacyna - Masz rację. Starówka to ciekawe miejsce natomiast do stałego zamieszkania to się kompletnie nie nadaje. Jak całe centrum. Ani ogródka, hałas, popelina.
(2024.07.26)
Powrót do komentarzy