Wybrany wątek opinii

Wyśmiewacie wszystkie święta typu Droga Krzyżowa Boże Ciało drwicie i szydzicie z Boga... a zobaczycie jak bardzo się mylicie.... - czas szybko mija
MM. (2024.05.30)
@MM. - nie z Boga tylko z tych obrzędów:)
(2024.05.30)
@MM. - Nikt nie drwi z Boga tylko z facetów ubranych w sukienki i z ciemnego zastraszonego ogniem piekielnym ludu 60+ który za nim spaceruje po ulicach! Modlić się można wszędzie nie koniecznie pod ołtarzem zrobionym na rogu ulicy w tzw Boże Ciało. To święta KOŚCIELNE nie boskie!
Real (2024.05.30)
@Real - Nie ma żadnego boga. To ludzie wymyślili te bajki
(2024.05.30)
@Real - Nie ma boga
(2024.05.30)
@MM. - Bzdury Jest 21 wiek a wy ciągle te bajki. Stek kłamstw. Każda religia to kłamstwo. Nie ma żadnego boga. Chyba że teraz zajęty ma Ukrainie.
(2024.05.30)
Powrót do komentarzy