Wybrany wątek opinii
Wyśmiewacie wszystkie święta typu Droga Krzyżowa Boże Ciało drwicie i szydzicie z Boga... a zobaczycie jak bardzo się mylicie.... - czas szybko mija
Do moderacji
Odpowiedz
9
10
@MM. - nie z Boga tylko z tych obrzędów:)
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
@MM. - Nikt nie drwi z Boga tylko z facetów ubranych w sukienki i z ciemnego zastraszonego ogniem piekielnym ludu 60+ który za nim spaceruje po ulicach! Modlić się można wszędzie nie koniecznie pod ołtarzem zrobionym na rogu ulicy w tzw Boże Ciało. To święta KOŚCIELNE nie boskie!
Do moderacji
Odpowiedz
9
4
@Real - Nie ma żadnego boga. To ludzie wymyślili te bajki
Do moderacji
Odpowiedz
9
2
@Real - Nie ma boga
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
@MM. - Bzdury
Jest 21 wiek a wy ciągle te bajki. Stek kłamstw. Każda religia to kłamstwo. Nie ma żadnego boga. Chyba że teraz zajęty ma Ukrainie.
Do moderacji
Odpowiedz
4
4