Wybrany wątek opinii

Nie widziałem jeszcze Elkamery, na pewno skorzystamy wspólnie z rodziną,
(2024.05.14)
A ja byłam z córką i ponownie tam wrócę :-)
Jolasia24 (2024.05.16)
Powrót do komentarzy