Wybrany wątek opinii

Oj posypią się kolejne wywłaszczenia gruntów, wszyscy złodzieje zarobią z wyjątkiem właścicieli gruntów. Korzytac z czyjeś ziemii i kasować za przesył... takie cuda tylko w polandii
Rolnik IV (2024.04.03)
@Rolnik IV - Wywłaszczenia przy linii energetycznej? Co ty pi... ?? Jesteś albo jednym z tych rolników-roszczeniowców, albo ruskim trollem.
DasModel (2024.04.03)
@DasModel - Jakich roszczeniowców? Jak masz wiatrak, albo farmę fotowoltaiczną na swoich działkach to co roku dostajesz pieniądze, a skoro firma stawia takie słupy wysokiego napięcia na prywatnych gruntach i z tego tytułu są różne ograniczenia np. budowlane czy nasadzeń drzew, które rosą wysoko to tak samo powinna płacić co roku właścicielom gruntów. Jak rolnik dzierżawi pole od państwa to co roku musi płacić czynsz dzierżawny, a nie tylko raz i potem korzystać przez kilkadziesiąt lat.
(2024.04.03)
Powrót do komentarzy