Wybrany wątek opinii
A co z tym temacie zrobili włodarze gmin przez które ma przechodzić ta linia ??? Czy nie można było postawić tej linii obok starej ?? Niestety te linie zaburzą piękny krajobraz Żuław wiślanych bezpowronie. Żal...
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
@Gghh - No tak, i żeby tej elektryki jeszcze nie było...
Do moderacji
Odpowiedz
1
1