Wybrany wątek opinii

Linie energetyczne teraz się zakopuje a nie słupy.
Mietek22 (2024.04.02)
@Mietek22 - Sam jesteś jak ten słup. Doczytaj do ilu kV robi się przewierty.
(2024.04.02)
@Mietek22 - No właśnie - kto to widział, słupy zakopywać?!?
marud@ (2024.04.02)
Powrót do komentarzy