Wybrany wątek opinii
Pamiętam ten ośrodek i wczasy z czasów gdy należał do Urzędu Wojewódzkiego w Elblągu. Jest pięknie położony wśród lasów, warunki spartańskie, ale wypoczynek znakomity! Wróciły piękne wspomnienia młodych lat, zapachu morza i sosnowego lasu....
Do moderacji
Odpowiedz
18
1
Do moderacji
Odpowiedz
14
0