Wybrany wątek opinii
Zycie jest drogie a przy braku zarobkow marne, zyc sie odechciewa.
Do moderacji
Odpowiedz
13
7
Ale jak można nie mieć zarobków? ofert pracy jest dużo.
Do moderacji
Odpowiedz
16
4