Wybrany wątek opinii
To byl kiedys ośrodek Urzędu Wojewodzkiego w Elblągu.
Do moderacji
Odpowiedz
44
3
@Realista1 - Jeszcze w 2012 roku urzednicy przyjeżdżali tam na wakacje... coś tu nie gra z tym 2006 rokiem. Obawiam się, że ludzie wyremontują z dobroci serca i ośrodek sprzedadzą za grosze znajomkowi.
Do moderacji
Odpowiedz
16
0
@Realista1 - to nie ten ośrodek
Do moderacji
Odpowiedz
0
0