Wybrany wątek opinii

Powodzenia Olimpia Elbląg i wszyscy sportowcy naszego miasta ! Idźcie zawsze do przodu, nigdy nie zatrzymując się....
(2024.02.23)
Olimpia co ma być to będzie. Jesteśmy z wami!!!
Holy boy (2024.02.23)
Powrót do komentarzy