Wybrany wątek opinii
Powodzenia Olimpia Elbląg i wszyscy sportowcy naszego miasta ! Idźcie zawsze do przodu, nigdy nie zatrzymując się....
Do moderacji
Odpowiedz
9
0
Olimpia co ma być to będzie. Jesteśmy z wami!!!
Do moderacji
Odpowiedz
7
0