Wybrany wątek opinii

nie tylko seniorzy przechodzą na czerwonym jak nic nie jedzie. A podzielność uwagi... inni ją mają? I nie chodzi mi nawet o młodziaków. Ale ilu jeździ z głowami w telefonie? Przyznać się, przed sobą samym. To jest dopiero plaga. Więc może najpierw uderzyć się w pierś a później oceniać innych.
takatam (2023.12.13)
@takatam - tylko ostatnio nie mlodzież z telefonem a 70 letnie pod kołami :)
(2023.12.13)
Powrót do komentarzy