Wybrany wątek opinii

Największym hamulcowym, jeżeli chodzi o awans na szczebel pierwszoligowy, jest nie kto inny, tylko infrastruktura, za którą jako właściciel stadionu jest odpowiedzialny w 100 % prezydent Elbląga.
(2023.10.29)
Jeszcze nie awansowali i blisko nie było de facto od lat, więc można sobie bajdurzyć, że na nowym obiekcie akurat zagraliby pod awans.
(2023.10.30)
Powrót do komentarzy