Wybrany wątek opinii

PiS wygra wybory bo są najlepsi. Kocham was pis. Panie Jarosławie pozdrawiam Pana.
(2023.09.22)
pisowcy mają pełne majtki wiedzą że będą siedzieć
(2023.09.22)
Nie będą siedzieć, przypomnij sobie prezydenta analfabetę który na koniec urzędowania okradł biały dom i nawet zawiasów nie dostał, o czym ty piszesz.
Zthebilibeka (2023.09.23)
Powrót do komentarzy