Wybrany wątek opinii
PiS wygra wybory bo są najlepsi. Kocham was pis. Panie Jarosławie pozdrawiam Pana.
Do moderacji
Odpowiedz
15
29
pisowcy mają pełne majtki wiedzą że będą siedzieć
Do moderacji
Odpowiedz
10
10
Nie będą siedzieć, przypomnij sobie prezydenta analfabetę który na koniec urzędowania okradł biały dom i nawet zawiasów nie dostał, o czym ty piszesz.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2